Kalem işi gravür yüzük

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kalem işi gravür yüzük

Rafizade size tarihten günümüze kadar gelmiş kadim bir işçilikle, el ile oyma usulüyle yapılan, göz okşayan nadide mücevherler, takılar kalem işi gravür yüzük modelleri sunuyor.Eşi benzeri olmayan oyma işi yüzük modelleri en uygun fiyata bizde. Kalem işi yüzük gibi her kategoride kişiye özel ahşap mücevherlerin tasarımı ve imalatı yapılır. Tasarımlarımızın ilham kaynağı doğadır. Tüm ürünlerimiz sipariş üzerine kişiye özel üretiliyor, hazırda bulunmuyor. İletişime geçerek destek, bilgi alabilirsiniz, sipariş verebilirsiniz. Kendi göz alıcı tasarımlarımızın yanı sıra Size özel üretim yapıyoruz.

Bu özgün gravürlü yüzük modeller altın, gümüş, değerli ve yarı değerli taşlarla yurdumuzun ve dünyanın dört bir yanından toplanmış eşsiz desenlere ve güzelliklere sahip doğal ürünlerin harmanlanarak sizin zevkiniz ve bizim işinde ehil ustaların tecrübesi ile güzel tasarımlara dönüştürülüyor. İster birbirinden farklı kendi tasarım ürünlerimizi seçebilirsiniz, ister birlikte hayalinizdeki tasarımı oluşturabiliriz. Her tasarım özeldir, her tasarımın kendi hikayesi vardır.

Biz doğanın tasarımından ilham alıyoruz. Oyma sanatıyla yapılan takılar tarihte olduğu gibi şimdide rağbet görüyor. Çünkü yaşadığımız topraklarda bir takı kültürü vardır ve tarihten günümüze kadar oyma ileyapılan eşyaların her zaman kendi cazibesi, kendine has kokusu vardır. Biz de bu kültüre sadık kalarak dünyada eşi bulunmayan nadide takılar üretiyoruz.

Select your currency
TRY Türk lirası