Turkuaz ahşap yüzük

1.00

Turkuaz taşlı ahşap yüzük

Turkuaz taşlı ahşap yüzük modelimizin hammaddesi 925 sterling gümüştür. Alyans kök ceviz ağacı ile kaplanmıştır. Ağacın kendi dokusunun orijinalliğinin bozulmaması için üzerine hiç bir koruyucu malzeme kullanılmamıştır. Ağacın içerisine doğal turkuaz taşı işlenmiştir. 100 % el yapımıdır. 6.2 gram ağırlığındadır.

  • 925 gümüş
  • Kök Ceviz ağacı
  • 3.50 gr
Temizle

Turkuaz ahşap yüzük

Turkuaz ahşap yüzük modelimizin hammaddesi 925 sterling gümüştür. Alyans kök ceviz ağacı ile kaplanmıştır. En önemlisi 100 % el yapımıdır. Ağacın kendi dokusunun bozulmaması için koruyucu malzeme kullanılmamıştır. Ağacın içerisine doğal turkuaz taşı işlenmiştir.  6.2 gram ağırlığındadır.

  • 925 gümüş
  • Kök Ceviz ağacı
  • 3.50 gr

İsteğe göre ürünlerimizde değişiklik yapılabilir, özel sipariş alınmaktadır.  Bunun için iletişime geçebilirsiniz.

  •   İsim veya tarih yazılmaktadır.
  •   Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
  •   Yapım aşamaları ve daha fazlası için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. İşlediğimiz ağaçlar hakkında Yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

Ahşap takılar hakkında

 

(İşte ahşap takılar sizi doğaya daha da yaklaştıracaktır. Bu takılara her baktığınızda kendinizi doğaya atmak isteyeceksiniz.
Ahşap yüzük parmağınızda size hep doğanın sıcaklığını hissettirecektir.
Bir altınla harmanlanmış ahşap kolye sizin bir doğa sever olduğunuzu etrafınızda olanlara hissettirecektir.

Kağıt yapmaktan güzel mücevherler üretmeye kadar, ahşap gerçekten çok yönlü bir doğa ürünüdür. Turkuaz ahşap yüzük
Hafif, doğal bir malzeme olarak bol miktarda bulunulmaktadır.
Hindistan’da, Anadolu’da ahşap işçiliğinin mirası oldukça zengindir. Mesela ahşap kakma işi yapılmaktadır.

Yapılan eşyalar kutular, masa ayakları, çalgı aletleri, kaseler ve kutular ve daha bir çok ürün vardır. Mücevherler hepimizin sevdiği ve gardırobun temel bir bileşenidir. Diğer bir deyişle, mücevher moda dünyasında önemli bir rol oynamaktadır. Canlı yansıma her göze hitap eder.
Tarihe baktığımızda dünyanın dört bir yanındaki zanaatkarlar binlerce yıldır ahşapla çalışmıştır, ancak nadiren değerli mücevher alanında kullanılmıştır.
Ahşap takı kendi cazibesi ve değeri vardır, bunun sonucunda mücevher pazarında hızla öne çıkmaktadır. Turkuaz ahşap yüzük

Şimdi ahşap mücevher modası piyasada yeniden canlandığı için, miras kalan ahşap kültürümüze bağlanıyormuş gibi bir izlenim vermektedir.

Ahşap takılar, adından da anlaşılacağı gibi, ahşaptan yapılmıştır ve temel olarak yüzükler, saç aksesuarları, kolyeler, küpeler, bilezikler, broşlar vb. süs ve diğer eşyaları için
kullanılmaktadır. Turkuaz ahşap yüzük

Tercihler kişiden kişiye değiştiği için, pazardaki geleneksel veya klasik ahşap takıların yaygınlığı özellikle ilgili müşteriler için de değişecektir.
Dahası, müşteriler kişisel tercihlerine en uygun kişiselleştirilmiş takıların kullanılabilirliğini sağlayabilmektedir.

Nitekim, ahşap mücevherlerin yapılmasında bir çok malzeme dahil edilmektedir.

Bununla birlikte, bugün tasarımcılar birçok lüks ve çok farklı tasarımlar keşfediyor ve bu tasarımlarda doğal güzelliği yepyeni bir ışıkta takdir etmemizi sağlıyor.

Eğer siz de bu ahşap takılardan birine sahip olmak istiyorsanız bizim rafizade.com web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.)

 

Marka

Rafizade

Ağırlık Yok
Yüzük ölçüsü

10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 8, 9

Select your currency
TRY Türk lirası