Yeşim taşı ahşap alyans

1.00

Yeşim taşı ahşap alyans

Yeşim taşı ahşap alyans modelimizin hammaddesi 925 sterlin gümüştür. Alyansa yeşim taşı ve ceviz ağacı işlenmiştir. Tüm taşlar küçükten büyüğe elle konumlandırılmıştır. 100 % el yapımıdır. Ağaçların üzeri özel mine ile kaplanmıştır. Darbeye, suya ve sıcağa karşı dayanıklıdır. Ortalama 5 gram ağırlığındadır. 

Temizle

Yeşim taşı ahşap alyans

Yeşim taşı ahşap alyans modelimizin hammaddesi 925 sterlin gümüştür. Alyansa yeşim taşı ve ceviz ağacı işlenmiştir. Tüm taşlar küçükten büyüğe elle konumlandırılmıştır. 100 % el yapımıdır. Ağaçların üzeri özel mine ile kaplanmıştır. Darbeye, suya ve sıcağa karşı dayanıklıdır. Ortalama 5 gram ağırlığındadır. 

  • 925 gümüş
  • Yeşim taşı
  • Ceviz ağacı
  • Mine
  • 5 gr

İsteğe göre ürünlerimizde değişiklik yapılabilir, özel sipariş alınmaktadır.  Bunun için iletişime geçebilirsiniz.

***  İsim veya tarih yazılmaktadır.

***  Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

***  Yapım aşamaları ve daha fazlası için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. İşlediğimiz ağaçlar hakkında Yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ahşap takılar hakkında

 

(İşte ahşap takılar sizi doğaya daha da yaklaştıracaktır. Bu takılara her baktığınızda kendinizi doğaya atmak isteyeceksiniz.
Ahşap yüzük parmağınızda size hep doğanın sıcaklığını hissettirecektir.
Bir altınla harmanlanmış ahşap kolye sizin bir doğa sever olduğunuzu etrafınızda olanlara hissettirecektir.

Kağıt yapmaktan güzel mücevherler üretmeye kadar, ahşap gerçekten çok yönlü bir doğa ürünüdür.
Hafif, doğal bir malzeme olarak bol miktarda bulunulmaktadır.
Hindistan’da, Anadolu’da ahşap işçiliğinin mirası oldukça zengindir. Mesela ahşap kakma işi yapılmaktadır. Yeşim taşı ahşap alyans

Yapılan eşyalar kutular, masa ayakları, çalgı aletleri, kaseler ve kutular ve daha bir çok ürün vardır. Mücevherler hepimizin sevdiği ve gardırobun temel bir bileşenidir. Diğer bir deyişle, mücevher moda dünyasında önemli bir rol oynamaktadır. Canlı yansıma her göze hitap eder.
Tarihe baktığımızda dünyanın dört bir yanındaki zanaatkarlar binlerce yıldır ahşapla çalışmıştır, ancak nadiren değerli mücevher alanında kullanılmıştır.
Ahşap takı kendi cazibesi ve değeri vardır, bunun sonucunda mücevher pazarında hızla öne çıkmaktadır. Yeşim taşı ahşap alyans

Şimdi ahşap mücevher modası piyasada yeniden canlandığı için, miras kalan ahşap kültürümüze bağlanıyormuş gibi bir izlenim vermektedir.

Ahşap takılar, adından da anlaşılacağı gibi, ahşaptan yapılmıştır ve temel olarak yüzükler, saç aksesuarları, kolyeler, küpeler, bilezikler, broşlar vb. süs ve diğer eşyaları için
kullanılmaktadır.

Tercihler kişiden kişiye değiştiği için, pazardaki geleneksel veya klasik ahşap takıların yaygınlığı özellikle ilgili müşteriler için de değişecektir.
Dahası, müşteriler kişisel tercihlerine en uygun kişiselleştirilmiş takıların kullanılabilirliğini sağlayabilmektedir.

Nitekim, ahşap mücevherlerin yapılmasında bir çok malzeme dahil edilmektedir.

Bununla birlikte, bugün tasarımcılar birçok lüks ve çok farklı tasarımlar keşfediyor ve bu tasarımlarda doğal güzelliği yepyeni bir ışıkta takdir etmemizi sağlıyor.

Eğer siz de bu ahşap takılardan birine sahip olmak istiyorsanız bizim rafizade.com web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.)

Marka

Rafizade

Yüzük ölçüsü

10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 8, 9

Ahşap cinsi

Ceviz ağacı, Gül ağacı, Maun ağacı, Zeytin ağacı

Taş cinsi

Lapis taşı, Turkuaz taşı, Yeşim taşı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yeşim taşı ahşap alyans” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select your currency
TRY Türk lirası