Zeytin kaplamalı gümüş ahşap yüzük

1.00

Turkuaz taşlı gümüş ahşap yüzük

Turkuaz taşlı gümüş ahşap yüzük modelimiz maun ağacı kaplamalıdır. 925 ayar sterling gümüşten yapılmıştır. Alyansın iç kısmına turkuaz taşı işlenmiştir.

İsteğe göre ürünlerimizde değişiklik yapılabilir.  Bunun için iletişime geçebilirsiniz.

*** Fiyatlar temsilidir. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Temizle

Zeytin kaplamalı gümüş ahşap yüzük

Zeytin kaplamalı gümüş ahşap yüzük modelimiz zeytin ağacı kaplamalıdır. 925 ayar sterling gümüşten yapılmıştır. Alyans çift taraflı, iç ve dış kısmına zeytin ağacı işlenmiştir. 100 % el yapımıdır.

İsteğe göre ürünlerimizde değişiklik yapılabilir.  Bunun için iletişime geçebilirsiniz.

*** Fiyatlar temsilidir. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

*** Lazer işleme yapılır. İsim veya tarih yazılır.

*** Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

*** Yapım aşamaları ve daha fazlası için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. İşlediğimiz ağaçlar hakkında Yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Ahşap takılar hakkında

 

(İşte ahşap takılar sizi doğaya daha da yaklaştıracaktır. Bu takılara her baktığınızda kendinizi doğaya atmak isteyeceksiniz.
Ahşap yüzük parmağınızda size hep doğanın sıcaklığını hissettirecektir.
Bir altınla harmanlanmış ahşap kolye sizin bir doğa sever olduğunuzu etrafınızda olanlara hissettirecektir.

Kağıt yapmaktan güzel mücevherler üretmeye kadar, ahşap gerçekten çok yönlü bir doğa ürünüdür.
Hafif, doğal bir malzeme olarak bol miktarda bulunulmaktadır.
Hindistan’da, Anadolu’da ahşap işçiliğinin mirası oldukça zengindir. Mesela ahşap kakma işi yapılmaktadır. Zeytin kaplamalı gümüş ahşap yüzük

Yapılan eşyalar kutular, masa ayakları, çalgı aletleri, kaseler ve kutular ve daha bir çok ürün vardır. Mücevherler hepimizin sevdiği ve gardırobun temel bir bileşenidir. Diğer bir deyişle, mücevher moda dünyasında önemli bir rol oynamaktadır. Canlı yansıma her göze hitap eder.
Tarihe baktığımızda dünyanın dört bir yanındaki zanaatkarlar binlerce yıldır ahşapla çalışmıştır, ancak nadiren değerli mücevher alanında kullanılmıştır.
Ahşap takı kendi cazibesi ve değeri vardır, bunun sonucunda mücevher pazarında hızla öne çıkmaktadır. Zeytin kaplamalı gümüş ahşap yüzük

Şimdi ahşap mücevher modası piyasada yeniden canlandığı için, miras kalan ahşap kültürümüze bağlanıyormuş gibi bir izlenim vermektedir.

Ahşap takılar, adından da anlaşılacağı gibi, ahşaptan yapılmıştır ve temel olarak yüzükler, saç aksesuarları, kolyeler, küpeler, bilezikler, broşlar vb. süs ve diğer eşyaları için
kullanılmaktadır.

Tercihler kişiden kişiye değiştiği için, pazardaki geleneksel veya klasik ahşap takıların yaygınlığı özellikle ilgili müşteriler için de değişecektir.
Dahası, müşteriler kişisel tercihlerine en uygun kişiselleştirilmiş takıların kullanılabilirliğini sağlayabilmektedir.

Nitekim, ahşap mücevherlerin yapılmasında bir çok malzeme dahil edilmektedir.

Bununla birlikte, bugün tasarımcılar birçok lüks ve çok farklı tasarımlar keşfediyor ve bu tasarımlarda doğal güzelliği yepyeni bir ışıkta takdir etmemizi sağlıyor.

Eğer siz de bu ahşap takılardan birine sahip olmak istiyorsanız bizim rafizade.com web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.)

Marka

Rafizade

Yüzük ölçüsü

10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 8, 9

Select your currency
TRY Türk lirası